apie-mus-amitrans

Pagrindinės mūsų įmonės „Amitrans“ veiklos sritys – žemės kasimo darbai, tvenkinių kasimas, žemės lyginimas, sklypų formavimas, griovimo darbai, ekskavatorių nuoma, statybinės technikos nuoma įvairiam terminui. Mes sėkmingai dirbame įgyvendinant didelius projektus, tokius kaip „Rail Baltica“ geležinkelio tiesimas, Vilniaus miesto aplinkkelio tiesimas ir kiti.

Įmonės kolektyvas – tai ilgametę patirtį turintys savo srities profesionalai, kvalifikuoti ekskavatorių, buldozerių ir kitų mechanizmų operatoriai, kokybiškai ir maksimaliai greitai atliekantys žemės kasimo, žemės lyginimo, stumdymo ir pervežimo darbus. Taip pat atliekame įvairius pastatų griovimo darbus, šaliname senus nebenaudojamus pastatus, formuojame sklypus. Iš konkurentų mus išskiria itin kokybiškai atliekamas kelių kasimas ir įrengimas, grunto kasimas, lanšafto sutvarkymas bei birių krovinių transportavimas, tvenkinių kasimas, tvenkinių priežiūra, pakrančių valymas ir sutvarkymas. Suprasdami, jog įvairios paskirties žemės darbai reiškia didžiulę atsakomybę, ypač didelį dėmesį skiriame profesionaliai darbuotojų komandai.

Siekdami patenkinti klientų lūkesčius dėl atliekamų darbų ir terminų, didelį dėmesį skiriame patvariai technikai. Puikius mūsų pasiekiamus rezultatus lemia mūsų naudojamos naujausios technologijos ir naši, galinga technika. UAB „Amitrans“ dirba su naujausiais japonų gamybos „Kobelco“ ekskavatoriais, turinčiais visus kasimo ir planiravimo privalumus.